Cześć,
może pomożecie mi rozwiązać problem - służbowy lapekjakiś FS Esprimo Mobile...
zainstalowane wszystkie sterowniki, przeinstalowany system od xp po vistę, różne przeglądarki - a ciągle widzę PIXELOZĘ na zdjęciach...no normalnie kwadraty...
lapek to Fujitsu Siemens Esprimo Mobile v5505
http://www.fujitsu-shop.pl/notebook-...vhb-p-153.html
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami