Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Problem z lapkiem - pixeloza...

    Cześć,

    może pomożecie mi rozwiązać problem - służbowy lapek jakiś FS Esprimo Mobile...

    zainstalowane wszystkie sterowniki, przeinstalowany system od xp po vistę, różne przeglądarki - a ciągle widzę PIXELOZĘ na zdjęciach...no normalnie kwadraty...

    lapek to Fujitsu Siemens Esprimo Mobile v5505

    http://www.fujitsu-shop.pl/notebook-...vhb-p-153.html

  2. #2

    Domyślnie

    Zrob zdjecie ekranu, bo to moze byc objaw ogladania 100% cropow
    Ostatnio edytowane przez docxxx ; 17-09-2010 o 09:04

  3. #3

    Domyślnie

    nie wiem czy też to zobaczycie ale...


    przepraszam za wielkość i proszę o nieusuwanie

  4. #4

    Domyślnie

    pewnie asche (dobrze napisalem?) zle skompresowal zdjecie

  5. #5

    Domyślnie

    Zauwaz, ze te pasy sa tylko na skorce Firefoxa

  6. #6

    Domyślnie

    te pasy to wiem...ale chodzi o kwadraty na zdjęciach... normalnie mi się odechciewa ale muszę coś z tym zrobić...

  7. #7

    Domyślnie

    A z jakiego łącza korzystasz? Nie jakiś mobilny internet czasem?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    A z jakiego łącza korzystasz? Nie jakiś mobilny internet czasem?
    Bingo! Mysle, ze to moze byc przyczyna. Ew. Opera Turbo, ale widze, ze jest FF.

  9. #9

    Domyślnie

    tak internet mobilny - raz w orange raz w iplus...i czasami stacjonarny..

    to ma taki wpływ??????

  10. #10

    Domyślnie

    Jakie masz łącze? Może to jakaś Era lub Orange, w takim przypadku może to być kwestia proxy kompresującego grafikę.

    Edit: Orange na pewno używa takiego proxy, trzeba zadzwonić do BOKu, żeby uruchomić APN: VPN zamiast Internet.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •