Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Może mieć wpływ. Operatorzy jakoś w locie kompresują zdjęcia, żeby transfer odciążyć. Był tu nawet kiedyś na forum opisywany taki przypadek.

  2. #12

    Domyślnie

    macie rację - to wina mobilnego...przełączyłem się na wifi w firmie i jest ok

    dzięki za podpowiedzi i rozwiązanie problemu...

    da się podziałać z orange na ten temat?

  3. #13

    Domyślnie

    Tak, w opcjach soft do polaczenia jest opcja wylaczenia kompresji.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AsKier Zobacz posta
    macie rację - to wina mobilnego...przełączyłem się na wifi w firmie i jest ok

    dzięki za podpowiedzi i rozwiązanie problemu...

    da się podziałać z orange na ten temat?
    Rozwiązanie na cito - po załadowaniu zdjęcia naciśnij Ctrl-F5 i zdjęcie załaduje się już poprawnie.
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #15

    Domyślnie

    no dobrze - działa ctrl+F5 - tylko co to za chwyt...? nie da się przeglądarki tak ustawić aby normalnie się tak ładowało?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •