Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Polny stawek

  1. #1

    Domyślnie Polny stawek

    D60 + S10-20, T55-200, 18-55 VR, Nissin Di622, kilka szkieł M42

  2. #2

    Domyślnie

    Całkiem fajny obrazek ale sobie pomarudzę trochę, te krzaki PD wyglądają jakby wyrastały znikąd, albo bym dał ich trochę więcej albo wcale, wydaje mi się że zbyt cukierkowo tu jest, mniej saturacji, ale to moje zdanie
    W tle masz kapitalny motyw z drzewami i ich odbiciem, masz jakieś ujęcie z tele tego motywu ?
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    Całkiem fajny obrazek ale sobie pomarudzę trochę, te krzaki PD wyglądają jakby wyrastały znikąd, albo bym dał ich trochę więcej albo wcale, wydaje mi się że zbyt cukierkowo tu jest, mniej saturacji, ale to moje zdanie
    W tle masz kapitalny motyw z drzewami i ich odbiciem, masz jakieś ujęcie z tele tego motywu ?
    Wiecej krzaków nie mogłem niestety pokazać bo pojawiał się wtedy zaśmiecony brzeg. Co do tele to mam parę prób z tego miejsca ale niestety nic ciekawego nie udało mi ustrzelić. Narazie ciezko mi zrobić jakąś ciekawą fotkę krajobrazową z tele. To nie jest takie proste jakby się mogło wydawać
    D60 + S10-20, T55-200, 18-55 VR, Nissin Di622, kilka szkieł M42

  4. #4

    Domyślnie

    No nie jest proste, nie jest
    Szkoda, że w kadrze są trzciny na pierwszym planie. Bez nich kadr by był bardziej estetyczny mz.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kapok Zobacz posta
    Narazie ciezko mi zrobić jakąś ciekawą fotkę krajobrazową z tele. To nie jest takie proste jakby się mogło wydawać
    Wiem o tym, pobaw się jeszcze tym zdjęcemi: mniej cukerkowatości, więcej światła na drzewa, akurat chyba Ci je trochę chmura zasłoniła
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    Wiem o tym, pobaw się jeszcze tym zdjęcemi: mniej cukerkowatości, więcej światła na drzewa, akurat chyba Ci je trochę chmura zasłoniła
    Niestety drzewa były w cieniu. Próbowałem je wyciagać tak żeby nabrały choć odrobinę zielonego koloru. Wrócę jeszcze w to miejsce bogatszy o nowe doświadczenia. Dzięki za pomocne komentarze.
    D60 + S10-20, T55-200, 18-55 VR, Nissin Di622, kilka szkieł M42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •