Szukaj
D60 + S10-20, T55-200, 18-55 VR, Nissin Di622, kilka szkieł M42
Całkiem fajny obrazek ale sobie pomarudzę trochę, te krzaki PD wyglądają jakby wyrastały znikąd, albo bym dał ich trochę więcej albo wcale, wydaje mi się że zbyt cukierkowo tu jest, mniej saturacji, ale to moje zdanie
W tle masz kapitalny motyw z drzewami i ich odbiciem, masz jakieś ujęcie z tele tego motywu ?
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Wiecej krzaków nie mogłem niestety pokazać bo pojawiał się wtedy zaśmiecony brzeg. Co do tele to mam parę prób z tego miejsca ale niestety nic ciekawego nie udało mi ustrzelić. Narazie ciezko mi zrobić jakąś ciekawą fotkę krajobrazową z tele. To nie jest takie proste jakby się mogło wydawać![]()
D60 + S10-20, T55-200, 18-55 VR, Nissin Di622, kilka szkieł M42
No nie jest proste, nie jest![]()
Szkoda, że w kadrze są trzciny na pierwszym planie. Bez nich kadr by był bardziej estetyczny mz.
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Skontaktuj się z nami