no jo, to pozostaje jedynie walczyć o wymianę na nowy telefon.
apropo noki e51, moja dwa razy lądowała w serwisie z powodu źle działającego głośnika, który trzyma się przy uchu. za pierwszym razem chyba tylko wyczyścili, jak mi się problem powtórzył to wymienili cały przedni panel. więc jakoś na serwis nie mogę narzekać, a telefon oddałem w salonie ery tam gdzie kupowałem, a oni do warszawy go gdzieś wysłali. no i za 1,5 tygodnia telefon był z powrotem u mnie.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami