witam!poradźcie mi proszę co zrobić już 8 raz oddałem do serwisu swoją N E51, co miesiąc jest po 2 tygodnie w serwisie...szlag mnie trafi! wymienili płytę główną i dalej lipa...i tak do końca umowy?sanocki rzecznik praw konsumenta mówi, że nic się nie da zrobić...miałem już ją opchnąć, ale nie lubię wcisnąć komuś gów....a! 2-gi telefon już zmieniłem na N 6310i i jest git a z tym walczę...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami