Bardzo podobają mi się kolorki i światło, widać konsekwencję, super![]()
Szukaj
Bardzo podobają mi się kolorki i światło, widać konsekwencję, super![]()
Pozdrawiam:
tatusiek
No jakby wszyscy robili takie testy, to nie miałbym co pisać.
A nie chciałeś jeszcze bliżej podejść i zrobić te nogi ogromne? Chociaż stopy tak sobie wyszły, może to jednak zły pomysł w tym przypadku.
Znakomite zdjecia
Ja się trochę wyłamie z tego peletonu chwalących. Na pierwszym zdjęciu modelka wygląda jak figura z wosku (w negatywnym znaczeniu), takie miałem pierwsze skojarzenie. Jest jakoś sztucznie i nie ma elementu, który specjalnie zapadłby mi w pamięć (może identycznie nijaka mina modelki na dwóch zdjęciach).
Podoba mi się za to oświetlenie i tonacja. Czekam na nie testowe.
Jak widzę takie zdjęcia to albo mnie to motywuje do jeszcze cięższej pracy albo załamuje. Super prace.
stylizacja... wykonanie... - high level!!![]()
Skontaktuj się z nami