Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: A g a t a . R

  1. #11

    Domyślnie

    Bardzo podobają mi się kolorki i światło, widać konsekwencję, super
    Pozdrawiam:
    tatusiek

  2. #12

    Domyślnie

    No jakby wszyscy robili takie testy, to nie miałbym co pisać.
    A nie chciałeś jeszcze bliżej podejść i zrobić te nogi ogromne? Chociaż stopy tak sobie wyszły, może to jednak zły pomysł w tym przypadku.

  3. #13

    Domyślnie

    Znakomite zdjecia

  4. #14

    Domyślnie

    Ja się trochę wyłamie z tego peletonu chwalących. Na pierwszym zdjęciu modelka wygląda jak figura z wosku (w negatywnym znaczeniu), takie miałem pierwsze skojarzenie. Jest jakoś sztucznie i nie ma elementu, który specjalnie zapadłby mi w pamięć (może identycznie nijaka mina modelki na dwóch zdjęciach).
    Podoba mi się za to oświetlenie i tonacja. Czekam na nie testowe.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez batonMR Zobacz posta
    Ja się trochę wyłamie z tego peletonu chwalących. Na pierwszym zdjęciu modelka wygląda jak figura z wosku (w negatywnym znaczeniu), takie miałem pierwsze skojarzenie. Jest jakoś sztucznie i nie ma elementu, który specjalnie zapadłby mi w pamięć (może identycznie nijaka mina modelki na dwóch zdjęciach).
    Podoba mi się za to oświetlenie i tonacja. Czekam na nie testowe.
    sztucznie,sztucznie, no i co z tego . Moze jeszcze klaczkow miala nie golić... hmmm.. to by bylo bardziej naturalnie?

  6. #16

    Domyślnie

    Jak widzę takie zdjęcia to albo mnie to motywuje do jeszcze cięższej pracy albo załamuje. Super prace.

  7. #17

    Domyślnie

    stylizacja... wykonanie... - high level!!
    Photography-is an illusion of reality with which we create our own private world...

    www.052b.com

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •