Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Naprawa Gore-Tex

    Czy ktoś może polecić zakład usługowy, który podkleja szwy? Kurtka ma już kilkanaście lat i taśma na szwach zaczyna się odklejać. Dziś chodziłem po deszczu i zauważyłem przecieki w tych miejscach.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 27-07-2010 o 22:32 Powód: int.

  2. #2

    Domyślnie

    Jak ma kilkanaście lat to...czas na nową)))
    Och Wy mężczyźni))

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    Jak ma kilkanaście lat to...czas na nową)))
    Och Wy mężczyźni))
    Szyderstwo, ale z klasą :P

    A tak w temacie: najlepiej uderzyć do producenta (jeśli jeszcze istnieje na rynku). Ja czasem coś zlecam w Dębowcu - szwalnia Małachowskiego

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Paśnik Zobacz posta
    Szyderstwo, ale z klasą :P

    A tak w temacie: najlepiej uderzyć do producenta (jeśli jeszcze istnieje na rynku). Ja czasem coś zlecam w Dębowcu - szwalnia Małachowskiego
    Mam do niej po prostu sentyment.
    To amerykańska kurtka wojskowa z domieszką włókna kewlarowego. Kupiłem ją w USA od nawalonego kolesia z Gwardii Narodowej w czasie podróży autobusem Greyhound.
    Chciałbym wymienić wszystkie szwy w tej kurtce, nawet jeśli za cenę usługi miałbym kupić nową markową kurtkę.
    Takiej kurtki normalnie nie można kupić, np. w sklepach z demobilem nawet w USA. Chyba, że nie do końca legalnie, od żołdaka.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Mam do niej po prostu sentyment.
    .
    no tak tak
    dlatego napisałam och Wy mężczyźni
    kobiety nie mają sentymentów do starych ciuchów, a bardzo stare się robią już po roku

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    no tak tak
    dlatego napisałam och Wy mężczyźni
    kobiety nie mają sentymentów do starych ciuchów, a bardzo stare się robią już po roku
    Wzornictwo tej kurtki jest unikalne to po pierwsze ( często ludzie pytają się, gdzie można kupić taką kurtkę). Jest bardzo praktyczna, idealnie sprawdza się zimą, jak i sezonach letnich, Odporna jest na rozdarcia. A ponad to wiele przygód w niej przeżyłem.

  7. #7

    Domyślnie

    najlepiej bedzie napisac do producentow odziezy z membrana Gore. . Malachowski kiedys robil na "wlasnych" patentach, Milo tez chyba tylko jakis hydrotex ma...w sumie mogli by pomoc. moze tez warto bylo by sie wybrac do dobrego sklepu ze sprzetem i pogadac ze sprzedawca. oni maja leszy kontakt z producentami

  8. #8

    Domyślnie

    jakieś foto tego hamerykańskiego cudu techniki? Ja mam mountain parke face'a i nie narzekam może własnie do której z firm uderzyć co by obaczyli co da się zrobić
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  9. #9

    Domyślnie

    tez bym chetnie zdjecie zobaczyl bo mnie zaciekawiles
    a co do tasmy to mozna ja wymienic w zakladach ktore specjalizuja sie w szyciu takich kurtek
    to juz wyzej koledzy napisali
    jest jeszcze patent z taka plynna guma, po naniesieniu na szwy (oczywiscie od wewnatrz )
    chroni przed przeciekaniem, a jednoczesnie, utrzymuje swoje gumowe wlasciwosci

  10. #10

    Domyślnie

    zobacz w alpinusie (teraz chyba hi-mountain). Wysłałem do niech kurtkę kupioną w 98r na wymiane zamka i za 20 z przesyłką zrobili. Tam tez było podklejanie szwów.
    Nikon

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •