Tez bym fotkie obadal![]()
Szukaj
Tez bym fotkie obadal![]()
Ja też chętnie zobaczę
PS Chyba jestem facetem, bo ubrania trzymam dopóki się nie rozpadną![]()
http://www.eksplo.com.pl/
Krakow, na Zyblikiewicza.
Szyja spiwory, kurtki i inne takie cuda, rowniez naprawiaja - tanio i bardzo solidnie. Wiele razy do nich cos oddawalem.
jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...
hi moutain świętochłowice ceramiczna 1 tylko zadzwoń bo nie wiem czy naprawiają nie swój towar
Skontaktuj się z nami