Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Miniwieża

  1. #11

    Domyślnie

    a moze ? Yamaha E-330 ?
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  2. #12

    Domyślnie

    Głośniki w Pianocraft'ach są OK, wystarczy zastąpić kable lepszymi, nie koniecznie drogimi.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  3. #13

    Domyślnie

    no właśnie - wszystko zależy do jakiej muzyki ...
    to co napisałem wcześniej - zabrać ze sobą ulubione płyty cd i pochodzić po sklepach ....
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    (...) zabrać ze sobą ulubione płyty cd i pochodzić po sklepach ....
    Dokładnie. Tylko, że często klient który nie rokuje na wydanie 10 000 za klocek to nie klient i ciężko doprosić się o pomoc. Czasem jak proszę o demonstrację jakiegoś sprzętu to odnoszę wrażenie, że sprzedawcy mają jakiś wrodzony lęk przed odpakowywaniem pudeł. Nie wiem, może boją się potem składania tych styropianów czy co? No cóż, co kraj to obyczaj...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #15

    Domyślnie

    Nawet się nie zastanawiaj tylko Yamaha Pianocraft, sam używam E700.

  6. #16

    Domyślnie

    Psycho, dzieki za trzymanie reki na pulsie Faktycznie budzet mam jaki mam, i nie zamierzam wydac wiecej, nawet biorac sprzet na proponowane raty.
    Na chwile obecna rozwazam:
    Sony http://www.sony.pl/product/hfs-cd-mu...TechnicalSpecs
    Philipsa http://www.philips.pl/c/sprzet-audio/mcm770_12/prd/
    Yamaha http://www.ceneo.pl/2105233
    d700

  7. #17

    Domyślnie

    no to tak jak i rsz będę obstawał, żebyś się wybrała z płytkami ulubionej muzyki do jakiegoś sklepu i posłuchała.
    wybierz, to które najlepiej dla ciebie brzmi.

    jak już wybierzesz, to kupić możesz gdzie mają najtaniej.
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  8. #18

    Domyślnie

    Zuzus, zwróć uwagę na propozycję kolegi rsz, czyli wieżyczkę jvc z drewnianym głośniczkiem. Słuchałem tego mikruska u znajomych i byłem bardzo zdziwiony jakością i głębią dźwięku jakie to z siebie wydaje. Wspomniany Philips i Sony również bardzo dobrze daje sobie radę o czym pisałem w wątku o wyborze sprzętu dla małego "komunisty"
    Poza tym szczerze wątpię abyś podczas odwiedzin w jakimś elektro markecie z własną płytką i prośbą o odsłuch kilku mieżyczek za ok tysiąc zł została potraktowana poważnie. Wybacz ale znam to z autopsji, potwierdzają to również przedmówcy...
    Nikt nie będzie Ci ustawiał na wolnej przestrzeni 3-5 zestawów obok siebie żeby je w podobnych warunkach porównać bo nie ma na to czasu/ochoty a żeby było kulturalniej to powiedzą Ci, że ekspozycja na to nie pozwala lub nie ma miejsca
    Wtedy do dupy takie porównania skoro jedna stoi na wysokości kolan, druga wciśnięta między inne na wysokości głowy a jeszcze inna wmontowana w stałą ekspozycję i zabudowana półkami...
    kupowałem tak przed paroma dniami wspomnianą yamaszkę i chciałem porównać tylko z zestawem quadrala ale po dyskusjach z durnymi sprzedawcami a także znając yamaszkę z wcześniejszych odsłuchów wziąłem ją bez porównań.
    Nie mniej jednak życzę powodzenia
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zuzus Zobacz posta
    Psycho, dzieki za trzymanie reki na pulsie Faktycznie budzet mam jaki mam, i nie zamierzam wydac wiecej, nawet biorac sprzet na proponowane raty.
    Na chwile obecna rozwazam:
    Sony http://www.sony.pl/product/hfs-cd-mu...TechnicalSpecs
    Philipsa http://www.philips.pl/c/sprzet-audio/mcm770_12/prd/
    Yamaha http://www.ceneo.pl/2105233
    Bardzo, ale to bardzo fajny jest ten Philips. Jako posiadacz nienajgorszego zestawu audio mam dobre porównanie. Filipek zaskoczył pozytywnie, zastanawiam się nad zakupem takiego do pracy.
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  10. #20

    Domyślnie

    Nowart masz zupelna racje mowiac, ze klient, ktory planuje kupic sprzet za tysiaka to nie klient godny zabiegania. Co innego pewnie by bylo jakbym przyszla tam po sprzet za 5k.
    Mysle, ze wszystkie upatrzone przeze mnie wieze sa na podobnym poziomie zarowno cenowym jak i jakosciowym 'dzwiekowym', wiec teraz pozostaje kwestia wyboru chyba tego ktory mi najbardziej odpowiada wygladem/przyciskami/pokretlami/kolorem.

    Nem, powoli sklanialam sie ku pianocraftcie mikro, a Ty mi teraz tutaj piszesz, ze Philips (ktory jednak bardziej mi sie podoba) tez jest niezly.. Hmm
    Ide dzis jeszcze do RTVeuroAGD gdzie maja zarowno yamahy i philipsy i mam nadzieje, ze cos wybiore.
    d700

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •