aaauuuuuaaaaa.................... http://www.youtube.com/watch?v=qdX1n...ure=popt00us0b
Szukaj
aaauuuuuaaaaa.................... http://www.youtube.com/watch?v=qdX1n...ure=popt00us0b
Ja to się przyczepię tylko do przecinków, stosują je. Z twojej wypowiedzi wynika, że firma Canon także nie ma nad czym płakać. Chyba nie o to Ci chodziło
Czy nie lepiej wygląda to zdanie, gdy wstawi się znaki interpunkcyjne gdzie trzeba. "Na szczęście Canon, także nie ma nad czym płakać".
Ostatnio edytowane przez TristisAnima ; 08-07-2010 o 01:21
D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka
A mnie to nawet tego sprzęciku szkoda, bo samego fotografa nie![]()
Ostatnio edytowane przez Squier ; 08-07-2010 o 21:04
Dlaczego BODY a nie korpus...?
no kolega z Z4 się zdeczka zdziwił xD
I to jest najpiękniejsze w motoryzacji
Podjeżdża "noobek" w BI EM DABLJU pewien że jest najszybszy a bierze go "byle co"![]()
Skontaktuj się z nami