Close

Strona 791 z 1948 PierwszyPierwszy ... 29169174178178979079179279380184189112911791 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 901 do 7 910 z 19477

Wątek: Humor

  1. #7901

  2. #7902

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lucmus Zobacz posta
    Na szczęście Canon także nie ma nad czym płakać

  3. #7903

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pumexior Zobacz posta
    Na szczęście Canon także nie ma nad czym płakać
    Ja to się przyczepię tylko do przecinków, stosują je . Z twojej wypowiedzi wynika, że firma Canon także nie ma nad czym płakać. Chyba nie o to Ci chodziło Czy nie lepiej wygląda to zdanie, gdy wstawi się znaki interpunkcyjne gdzie trzeba. "Na szczęście Canon, także nie ma nad czym płakać".
    Ostatnio edytowane przez TristisAnima ; 08-07-2010 o 01:21
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  4. #7904

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TristisAnima Zobacz posta
    Ja to się przyczepię tylko do przecinków, stosują je . Z twojej wypowiedzi wynika, że firma Canon także nie ma nad czym płakać. Chyba nie o to Ci chodziło Czy nie lepiej wygląda to zdanie, gdy wstawi się znaki interpunkcyjne gdzie trzeba. "Na szczęście Canon, także nie ma nad czym płakać".

    Gratuluje! Złapałeś mnie

  5. #7905
    Oszczędny w słowach Awatar szela
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Dublin/Żory
    Posty
    243

    Domyślnie

    A mnie to nawet tego sprzęciku szkoda, bo samego fotografa nie

  6. #7906

    Domyślnie

    Ofiara losu...Pierdoła, Dupa Wołowa...

    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  7. #7907
    Ostatnio edytowane przez Squier ; 08-07-2010 o 21:04
    Dlaczego BODY a nie korpus...?

  8. #7908
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Dolnyśląsk
    Posty
    148

    Domyślnie

    no kolega z Z4 się zdeczka zdziwił xD
    I to jest najpiękniejsze w motoryzacji
    Podjeżdża "noobek" w BI EM DABLJU pewien że jest najszybszy a bierze go "byle co"

  9. #7909

    Domyślnie

    Podoba mi się koment na youtube:

    Cytat Zamieszczone przez Picior94
    haha metoda na głoda xD
    A z mojej strony dodam, że ludzie w wielkim stresie nie takie rzeczy robią
    Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.

  10. #7910

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SADPUNK44 Zobacz posta
    Ofiara losu...Pierdoła, Dupa Wołowa...

    Nie przesadzajcie ...
    mi sie goscia troche szkoda zrobilo....
    Ostatnio edytowane przez MARTINK ; 08-07-2010 o 22:15

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

Strona 791 z 1948 PierwszyPierwszy ... 29169174178178979079179279380184189112911791 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •