Close

Strona 789 z 1948 PierwszyPierwszy ... 28968973977978778878979079179983988912891789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 881 do 7 890 z 19477

Wątek: Humor

  1. #7881

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregory_21 Zobacz posta
    Nie osłabiaj mnie, bo zacznę brać każde zlecenie skoro takie są w cenie
    Tu chyba nie chodzilo o jakosc fotografii tylko o show komunijny, przynajmniej ja tak odebralem
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  2. #7882
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Z rozmowy dwóch nastolatek:
    - W mojej miejscowości z marketów jest jedynie Biedronka,
    dlatego poważnie zastanawiam się, czy kariera galerianki ma sens.
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  3. #7883

  4. #7884
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frostic Zobacz posta
    Z rozmowy dwóch nastolatek:
    - W mojej miejscowości z marketów jest jedynie Biedronka,
    dlatego poważnie zastanawiam się, czy kariera galerianki ma sens.
    hehhe

  5. #7885

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARTINK Zobacz posta
    Nie wiem czy bylo ale cos dla fotografow okolicznosciowych
    Temat komunia:
    http://pokazywarka.pl/komunia/
    To też niezłe

    pozdrawiam, Wojtek

  6. #7886

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARTINK Zobacz posta
    Nie wiem czy bylo ale cos dla fotografow okolicznosciowych
    Temat komunia:
    http://pokazywarka.pl/komunia/
    To mi wyglada na byrtyjskich Cyganow, oni tak maja.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  7. #7887

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    http://fishki.net/comment.php?id=67532

    poradnik - jak robić zdjęcia
    Co oni mają z tymi dywanami na ścianach, prawie na każdym zdjęciu - dywan...
    A może to dywany są lanserskie, a nie te "laski"?Która ma lepszy dywan - więcej słit komciów...
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 06-07-2010 o 14:52 Powód: pis. (Oni--->oni)
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  8. #7888

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SADPUNK44 Zobacz posta
    Co oni mają z tymi dywanami na ścianach, prawie na każdym zdjęciu - dywan...

    przeciez to oczywiste... zeby se nie scierala farba jak chodza po scianie... a niby po co sa dywany...

  9. #7889

    Domyślnie

    Żona miała dość zachowania swojego męża, a w szczególności jego zbyt częstych wypadów z kolegami na piwo i powrotów w stanie mocno wskazującym. Po jednym z takich wieczorów mąż w stanie kompletnego upojenia wrócił do domu i padł nieprzytomny na łóżko. Żona jak zawsze rozebrała go do snu, ale tym razem zrobiła coś więcej - wepchnęła mu palcem do tyłka prezerwatywę w taki sposób, aby kawałek wystawał na zewnątrz. Rano, jak zawsze, mąż, aby poczuć się lepiej, wszedł pod prysznic. Myje się, myje... w pewnej chwili zaczyna myć tyłek i co... Co to jest? Wyciąga z tyłka prezerwatywę...... Żona w tym czasie przygotowuje w kuchni śniadanie. Gdy wykąpany mężulek przychodzi do kuchni , żona pyta:
    - Jak się wczoraj bawiłeś? Jak twoi koledzy?
    Mąż pełnym rozgoryczenia głosem odpowiada:
    - Koledzy? Ja już nie mam kolegów!
    |sprzęt dostarcza firma Nikon & Sigma|

  10. #7890

    Domyślnie

    Fake
    Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.

Strona 789 z 1948 PierwszyPierwszy ... 28968973977978778878979079179983988912891789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •