Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Navara vs Hilux

  1. #1

    Domyślnie Navara vs Hilux

    Witam

    Ostatnio rozglądam się z ojcem z pickup'em. Mam na oku własnie navarę z 2002 roku z przebiegiem +/- 200k km (ale z tym to nigdy nie wiadomo) za cenę 32kzł.
    No i teraz mam takie pytanie, najlepiej do posiadaczy navary... czy warto? Jak jest z spalaniem, serwisem, częściami...?
    O właściwości terenowe się nie pytam bo to wiadoma sprawa, a poza tym i tak auto nie będzie wykorzystywane w ekstremalnym terenie

    No i jak navara czy hilux?

    pzdr

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    zalezy jaki hilux jeszcze..
    roczniki 2000 - 2004 na młodszy niestety kieszeń nie pozwala

  5. #5

    Domyślnie

    L200 - to chyba dla mieszczuchów co wyjadą raz na jakiś czas w pole...
    MSZ - lepszym wyborem będzie Hilux! Może i części są droższe, ale jednak to Japończyk Poczekajmy na Jurgena....

  6. #6

    Domyślnie

    a Nissan to co? z Afryki?
    zapytam dlaczego "pikap"? dlaczego nie normalna terenowa?

    Navara - widzialem ostatnio dwie w warsztacie. ta sama usterka. samochody rocznik 2003-2005. pekl rozrzad i szlag trafil silnik. pogiete tloki, rozerwane cylindry. wygladalo to tak jakby granat wybuchl. pekniete kolo zamachowe...kumpel mechanik okreslil to jednym slowem - smietnik. fura wyglada naprawde ladnie, ale w 5cio letnim aucie wymiana silnika, ktory ma przebiegu zaledwie 100 tys. km?

  7. #7

    Domyślnie

    No też się zastanawiam dlaczego nie terenówka, ale jak ma być dla szpanu w Wałczu to oba się nadają.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kalmar Zobacz posta
    No też się zastanawiam dlaczego nie terenówka, ale jak ma być dla szpanu w Wałczu to oba się nadają.
    moze chodzi o jakis VAT czy inne cuda

  9. #9

    Domyślnie

    Może dlatego, że łatwiej coś załadować na pickupa? Chyba do lasu dla leśniczego czy na pole dla rolnika jest bardziej użyteczny
    Ps. A terenówką to nie można "szpanować" ? Wyszła z mody? Ostatnio lekarz w Kętrzynie kupił sobie ogromnego Dodge do jeżdżenia po mieście...
    Ostatnio edytowane przez TMB ; 27-06-2010 o 13:01

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    a Nissan to co? z Afryki?
    zapytam dlaczego "pikap"? dlaczego nie normalna terenowa?
    Właśnie dlatego, że pikap

    A z tą usterką to mnie zatrwożyłeś...
    A gdzieś coś o tym było oficjalnie powiedziane?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •