Witam
Ostatnio rozglądam się z ojcem z pickup'em. Mam na oku własnie navarę z 2002 roku z przebiegiem +/- 200k km (ale z tym to nigdy nie wiadomo) za cenę 32kzł.
No i teraz mam takie pytanie, najlepiej do posiadaczy navary... czy warto? Jak jest z spalaniem, serwisem, częściami...?
O właściwości terenowe się nie pytam bo to wiadoma sprawa, a poza tym i tak auto nie będzie wykorzystywane w ekstremalnym terenie
No i jak navara czy hilux?
pzdr
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami