Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Navara vs Hilux

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TMB Zobacz posta
    L200 - to chyba dla mieszczuchów co wyjadą raz na jakiś czas w pole...
    Pitu pitu. Konstrukcja ramowa, w lepszych wersjach pernamentne 4x4 - który Hilux czy Navara mają to ostatnie?
    Całkiem odporne i trwałe prawie-terenówki (jak wszystko obecnie produkowane). Kumpel, który ma Disco przygotowane pod teren był w totalnym szoku jak sprawnie jego kupiony na miasto L200 popierdziela po wertepach (a raczej umie się tam poruszać). Tylko wnętrze koszmarnie tandetne, ale to w wielu nowych dżapsach.


    Cytat Zamieszczone przez andrstac Zobacz posta
    Aaa, i mnie się Defender baardzo podoba. Ale o tych częściach to tanio w Polsce zapomnij...
    No właśnie części do Landów są piesko tanie w porównaniu z japońcami.

  2. #22

    Domyślnie

    jak wygląda spalanie (nie katalogowe ) hiluxa w porównaniu do navary?

  3. #23

    Domyślnie

    staro goralsko prawdo mowi - tyle spali ile wlejesz

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slawoj400 Zobacz posta
    jak wygląda spalanie (nie katalogowe ) hiluxa w porównaniu do navary?
    hilux 8.8 do 9.8l/100km - navara 10.2l/100km

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    hilux 8.8 do 9.8l/100km - navara 10.2l/100km
    To też zależy od tego jak kto jeździ , L200 rocznik 2008 , po mieście ja za kółkiem 7-8 litrów a jak szef siądzie za kierownicą to nie schodzi poniżej 13

    Pitolenie że L200 jest mieszczuchem w porównaniu do Navarry czy Hiluxa można stwierdzić jednym słowem "brednie" , L200 jest mocniejsze , fabryczny hak ma większy udźwig a napędy spisują się o wiele lepiej niż w tamtych dwóch modelach , mieliśmy wszystkie trzy modele w firmie , zarzynaliśmy je po polnych i górskich dróżkach w Norwegii , po roku użytkowania jednogłośnie padło na L200 , jedyny minus tego samochodu to to że jest brzydszy , ale my potrzebujemy muła pociągowego a nie ślicznego araba .
    Ostatnio edytowane przez eskimos ; 27-06-2010 o 16:08
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  6. #26

    Domyślnie

    haki w tych wszystkich terenowkach ni jak sie maja do haka w Discovery'm jedyny samochod mogacy ciagnac przyczepe 4.5t w sumie nie wiem jak tam Disco 4, ale pierwsza generacja Disco tak potrafi...przetestowane

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    No właśnie części do Landów są piesko tanie w porównaniu z japońcami.
    Przy duzym obrocie mozna sie zadowolic mniejsza marza

  8. #28

    Domyślnie

    ja nie chciałbym się wtrącać ale widziałem kiedyś na motorłeju L200 ciągnące po poboczu tira z naczepą Powoli bo powoli, ale konsekwentnie do przodu.
    Pursue happiness with diligence

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    ja nie chciałbym się wtrącać ale widziałem kiedyś na motorłeju L200 ciągnące po poboczu tira z naczepą Powoli bo powoli, ale konsekwentnie do przodu.
    pfff, pewnie z pusta

  10. #30

    Domyślnie

    pewnie tak, ale autor wątku wątpię żeby ciągał tiry załadowane po dach
    Pursue happiness with diligence

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •