Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ilonka

  1. #1

    Domyślnie Ilonka

    Ilonka i ja będziemy debiutować w tym dziale więc proszę o łagodny wymiar kary

    *1*


    *

    *2*


    *

    *3*


    *

    *4*


    *

    *bonus*

    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  2. #2

    Domyślnie

    Bonus najlepszy!
    Wiosna dopiero się kończy, a Ty zapasy na zimę robisz.
    Modelka wdzięczna, więc od obiektywu bym tak mocno nie gonił. Z bliska lepsze zdjęcia można skombinować.
    Na zdjęciach postawiłeś na las, kwiatki, zieleń - a przecież pani tutaj najważniejsza.
    A tak to ładnie - kolorowo i przyjemnie.
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Bonus najlepszy!
    Wiosna dopiero się kończy, a Ty zapasy na zimę robisz.
    Modelka wdzięczna, więc od obiektywu bym tak mocno nie gonił. Z bliska lepsze zdjęcia można skombinować.
    Na zdjęciach postawiłeś na las, kwiatki, zieleń - a przecież pani tutaj najważniejsza.
    A tak to ładnie - kolorowo i przyjemnie.
    Nie znasz dnia, ani godziny - zapasy zawsze potrzebne. Modelka wściekle unika aparatu. Ciężko cokolwiek zrobić bez szarpania sobie nawzajem nerwów

    Na zdjęciach postawiłem na jej obecność w lesie... Mam też zdjęcia z bliższa ale wolę te. Nie chodziło mi tu o jako taki portret. Bardziej o pokazanie jej w okolicznościach przyrody. Miały być jeszcze inne plenerowe sesje (nawet blende zakupiłem) ale coś pogoda nie dopisuje... Mam nadzieję, że jeszcze zdążymy
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  4. #4

    Domyślnie

    przyjemny set
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Koholik Zobacz posta
    Modelka wściekle unika aparatu. Ciężko cokolwiek zrobić bez szarpania sobie nawzajem nerwów
    Poczekamy, aż Pani oswoi się z obiektywem i bliżej podejść pozwoli
    Tutaj jest... podpis

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •