Szukaj
Bonus najlepszy!
Wiosna dopiero się kończy, a Ty zapasy na zimę robisz.
Modelka wdzięczna, więc od obiektywu bym tak mocno nie gonił. Z bliska lepsze zdjęcia można skombinować.
Na zdjęciach postawiłeś na las, kwiatki, zieleń - a przecież pani tutaj najważniejsza.
A tak to ładnie - kolorowo i przyjemnie.
Tutaj jest... podpis
Nie znasz dnia, ani godziny - zapasy zawsze potrzebne. Modelka wściekle unika aparatu. Ciężko cokolwiek zrobić bez szarpania sobie nawzajem nerwów![]()
Na zdjęciach postawiłem na jej obecność w lesie... Mam też zdjęcia z bliższa ale wolę te. Nie chodziło mi tu o jako taki portret. Bardziej o pokazanie jej w okolicznościach przyrody. Miały być jeszcze inne plenerowe sesje (nawet blende zakupiłem) ale coś pogoda nie dopisuje... Mam nadzieję, że jeszcze zdążymy
Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo
przyjemny set![]()
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami