No popatrz... A na kwiatkach jakoś mi się udało mimo kiepskiego materiału źródłowego. :F
Szukaj
No popatrz... A na kwiatkach jakoś mi się udało mimo kiepskiego materiału źródłowego. :F
Mam laptopa z dobra matrycą do tego zaplacilem za kalibracje mojego TV Sharp Le 700 więc watpie.
zaraz wam przygotuje linki.
pozdro i dzieki za szybka odpowiedz
Odpowiadam po raz kolejny, nawet sie nie zblizyles do koloru jaki mial ten kwiatek.
Pozdro
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 31-05-2010 o 13:06 Powód: proszę używać multicytatów.
O kwiatku wspominasz po raz pierwszy.
*o kwiatku obrobionym przeze mnie
Teraz lepiej?
Mam prosbe znajdz cos Fioletowego i zrob zdjecie, a na poważnie znienialem balans bieli i dopiero na 10000 K bylo lepiej.
http://www.wrzucaj.com/726610
http://www.wrzucaj.com/334974
prosze blans jest na Auto, zawsze modyfikuje Nefy.
pozdro
Znalazlem ciekawy temat na naszym forum
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=131671
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 31-05-2010 o 13:06 Powód: PROSZĘ NIE PISAĆ POSTU POD POSTEM!
Podeślij RAWa z Milką, bo tak się składa, że pojechałem do sklepu kupić sobie mleczną jako wzorzec barwy.
PS. Jeśli uda mi się osiągnąć odpowiednią barwę w mniej niż minutę, to wisisz mi 3,10zł.
Oczywiście, że to wina balansu bieli. Chciałeś mieć fiolet na 4000 stopni? Zreszta zobacz xanik, jak Ci niebieski wpada w zielenie oraz w doniczkę. Podnieś tempereture do 6500 i od razu jest inaczej.
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
Potwierdzam, kwestia balansu bieli. Kupiłem Milkę, zrobiłem zdjęcie. Wszystko co musiałem zrobić, to podbić balans bieli i gotowe.
xan, wisisz mi 3,10zł.![]()
Mówiąc szczerze to na moim monitorze nawet pierwsze fotki nie był niebieskie tylko fioletowe (z kwiatkiem może nie intensywnie ale jednak). Robiłem różne rzeczy także fioletowe i na poprawnym balansie bieli nie ma żadnego problemu, jak chce się podbić ten kolor to w ACR można przejść do zakładki HSL i miłej zabawy... naprawdę problemu nie ma ;P
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 31-05-2010 o 13:07 Powód: pis. ("na prawdę")
Skontaktuj się z nami