Cześć dobrze znalem problem z kolorem Fioletowym w fotografi cyfrowej, ale to co wczoraj wyprawial moj D90 mnie dobilo. Kwiatek wyrażnie fioletowy, nie ważne co bym ustawial, wychodzil przepiekny niebieski.
Generalnie nie przywiazywalem nigdy uwagi na te problemy, i dzisiaj zrobilem jeszcze jedno fotke, kolor produktów Milka jest wszystkim bardzo dobrze znany, oto jak widzi go Nikon.
Napiszcie proszę czy u was tez jest tak wyrażna rożnica i jak sobie z tym radzicie.
Pozdrawiam
Szukaj




Odpowiedz z cytatem



Skontaktuj się z nami