Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Nowy Canon

  1. #11

    Domyślnie

    albo "Justyna Kowalczyk Edition" z nartami i kijkami w komplecie z których można złożyć trójnóg z wysuwaną kolumną - wszystko oczywiście w kolorze białym
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

  2. #12

    Domyślnie

    Smiejcie sie smiejcie a ja jestem pewien ze pojda te aparaty jak cieple bulki.

  3. #13

    Domyślnie

    ...ciekawe czy będzie podobna "wojna"...

  4. #14
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Smiejcie sie smiejcie a ja jestem pewien ze pojda te aparaty jak cieple bulki.
    Tylko żeby po 3 dniach aparaty nie stały się zbyt czerstwe, jak filmy z panem "Boże jaki ja jestem sprawny i jak wspaniale potrafię machać nogami". Bo ich serwis pęknie w szwach i będą się musieli posiłkować naszym
    Wielbicieli talentu, proszę o wybaczenie!
    (aktora, nie serwisów!)
    Ostatnio edytowane przez frostic ; 28-04-2010 o 19:41
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  5. #15

    Domyślnie

    a wg mnie dla klientów to niezła gratka... zazwyczaj limitowane edycje wyprzedają się i to bardzo szybko nieważne za jaką cenę są wystawione do sklepów...

    ale i tak nie przebija to laleczek szmacianych do Pentaxa K-X: http://www.optyczne.pl/news_image/2337_kameraman_1.jpg

    albo wersji ROBOT http://s.blomedia.pl/gadzetomania.pl..._1-496x372.jpg
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  6. #16
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vasco5 Zobacz posta
    Wesele z takim sprzętem jeszcze można załatwić, ale co jak się stypa trafi?
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  7. #17

    Domyślnie

    Na stypę to będzie zrobiona kolejna wersja Ozzi Ozborne, albo Ojciec Chrzestny i motyw konia wkomponowany w grip.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •