albo "Justyna Kowalczyk Edition" z nartami i kijkami w komplecie z których można złożyć trójnóg z wysuwaną kolumną - wszystko oczywiście w kolorze białym![]()
Szukaj
albo "Justyna Kowalczyk Edition" z nartami i kijkami w komplecie z których można złożyć trójnóg z wysuwaną kolumną - wszystko oczywiście w kolorze białym![]()
D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...
Smiejcie sie smiejcie a ja jestem pewien ze pojda te aparaty jak cieple bulki.
...ciekawe czy będzie podobna "wojna"...
Tylko żeby po 3 dniach aparaty nie stały się zbyt czerstwe, jak filmy z panem "Boże jaki ja jestem sprawny i jak wspaniale potrafię machać nogami". Bo ich serwis pęknie w szwach i będą się musieli posiłkować naszym
Wielbicieli talentu, proszę o wybaczenie!
(aktora, nie serwisów!)
Ostatnio edytowane przez frostic ; 28-04-2010 o 19:41
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
a wg mnie dla klientów to niezła gratka... zazwyczaj limitowane edycje wyprzedają się i to bardzo szybko nieważne za jaką cenę są wystawione do sklepów...
ale i tak nie przebija to laleczek szmacianych do Pentaxa K-X: http://www.optyczne.pl/news_image/2337_kameraman_1.jpg
albo wersji ROBOThttp://s.blomedia.pl/gadzetomania.pl..._1-496x372.jpg
DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko
Na stypę to będzie zrobiona kolejna wersja Ozzi Ozborne, albo Ojciec Chrzestny i motyw konia wkomponowany w grip.
Skontaktuj się z nami