http://optyczne.pl/2896-nowo%C5%9B%C...html#komentarz
ubawiłem się do łez...
Szukaj
http://optyczne.pl/2896-nowo%C5%9B%C...html#komentarz
ubawiłem się do łez...
sporo gratów
Jak dla mnie wypasFajnie wygląda.
Eno kabura jest nielicha. Jak w zenicieJa bym się na taką nie obraził.
Ubawiłem się
cena 4,3k = 2,5k aparat i szkło + 0,3k wstążki i kabura +1,5k reklama Chana![]()
Hah hardkorniech nikon dla Polski zrobi z Pudzianem albo Małyszem
![]()
Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje
Prędzej Sony z Kubicą i pierdylionem klatek na sekundęw komplecie z 120calową bravią 1200Hz
![]()
Ten komentarz jest najlepszy:
MasterB | 2010-04-28 14:44:24
To wszystko jest bez znaczenia. Wkrótce wyjdzie Nikon D5000 Chuck Norris Edition.
I nie będzie tam żadnych bzdurnych książeczek, złotych wstawek czy kryształków swarovskiego.
Będzie tylko skórzany futerał z odciskiem stopy Chucka. Rzecz jasna skóra będzie z krokodyla a odcisk stopy będzie pozostawiony jeszcze za życia tego biednego stworzenia...
Pozdrawiam Tomasz
to lepsze niż Pentax k-x we wszystkich odcieniach tęczy i kupy
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
e...lepszy jest ten komentarz
"Nikon odpowie D40 " Ken Rockwell" edition"
Skontaktuj się z nami