Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Nowy Canon

  1. #1

    Domyślnie Nowy Canon

    sporo gratów

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie wypas Fajnie wygląda.

  3. #3

    Domyślnie

    Eno kabura jest nielicha. Jak w zenicie Ja bym się na taką nie obraził.

  4. #4

    Domyślnie

    Kto kupi ten ma u Yakuzy przekichane :P

  5. #5

    Domyślnie

    Ubawiłem się
    cena 4,3k = 2,5k aparat i szkło + 0,3k wstążki i kabura +1,5k reklama Chana

  6. #6

    Domyślnie

    Hah hardkor niech nikon dla Polski zrobi z Pudzianem albo Małyszem
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  7. #7

    Domyślnie

    Prędzej Sony z Kubicą i pierdylionem klatek na sekundę w komplecie z 120calową bravią 1200Hz

  8. #8

    Domyślnie

    Ten komentarz jest najlepszy:

    MasterB | 2010-04-28 14:44:24


    To wszystko jest bez znaczenia. Wkrótce wyjdzie Nikon D5000 Chuck Norris Edition.
    I nie będzie tam żadnych bzdurnych książeczek, złotych wstawek czy kryształków swarovskiego.
    Będzie tylko skórzany futerał z odciskiem stopy Chucka. Rzecz jasna skóra będzie z krokodyla a odcisk stopy będzie pozostawiony jeszcze za życia tego biednego stworzenia...
    Pozdrawiam Tomasz

  9. #9
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    to lepsze niż Pentax k-x we wszystkich odcieniach tęczy i kupy
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  10. #10
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    e...lepszy jest ten komentarz

    "Nikon odpowie D40 " Ken Rockwell" edition"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •