Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Na kolanach...

  1. #1

    Domyślnie Na kolanach...

    Zmaltretowane przez naturę i ludzi.



    ***





    ***

    Zapraszam.

    ***
    LED ZEPPELIN

  2. #2

    Domyślnie

    Znakomite! Swietne.......!

  3. #3

    Domyślnie

    I mi się bardzo podoba.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Znakomite! Swietne.......!
    Dzięki Grzesiu, namordowałem się chyba ze dwie godziny przy tej focie odpokutowując kiepskie warunki oświetleniowe.
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    Świetny pomysł i kadr. Troszkę brakuje mi tu kontrastu.
    D300 + Delta MB-D80 + Tamron 28-75m + Takumar 50mm 1.4

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez camilos Zobacz posta
    Świetny pomysł i kadr. Troszkę brakuje mi tu kontrastu.
    camilos to wyreguluj sobie monitor, wszystkiego jest w dostatecznej ilości, bardziej kontrastowe zacznie swiecić
    świetna fota

  7. #7
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Niebo i górna czesc konara na duze tak. Sam dol dla mnie zbyt wyciagany.

  8. #8

    Domyślnie

    Kadr jest dobry, ale faktycznie na samym konarze dodałbym kontrastu i dodatkowo wyostrzył ( sprawdzałem )
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  9. #9

    Domyślnie

    Ciekawy kadr, ładnie pokazane.
    Pozdrawiam, Grzegorz.

  10. #10

    Domyślnie

    Na kolana powala to zdjecie, jest piekne.
    D300s + MB-D10, N 18-70mm, N 70-300 VR, N 50mm 1.4 ,N 105 f2.8G,N 24-70, N 10.5 f2.8, N 14mm f2.8, N 70-200 f2.8 VRII, N 24-70 f2.8, N35mm f1.8, Sb 600, Sb900 x 2, TC 20E III,

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •