Szukaj
Znakomite! Swietne.......!
Nikon http://greg77.com/
I mi się bardzo podoba.
Świetny pomysł i kadr. Troszkę brakuje mi tu kontrastu.
D300 + Delta MB-D80 + Tamron 28-75m + Takumar 50mm 1.4
Niebo i górna czesc konara na duze tak. Sam dol dla mnie zbyt wyciagany.
Kadr jest dobry, ale faktycznie na samym konarze dodałbym kontrastu i dodatkowo wyostrzył ( sprawdzałem )
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Ciekawy kadr, ładnie pokazane.![]()
Pozdrawiam, Grzegorz.
Na kolana powala to zdjecie, jest piekne.
D300s + MB-D10, N 18-70mm, N 70-300 VR, N 50mm 1.4 ,N 105 f2.8G,N 24-70, N 10.5 f2.8, N 14mm f2.8, N 70-200 f2.8 VRII, N 24-70 f2.8, N35mm f1.8, Sb 600, Sb900 x 2, TC 20E III,
Skontaktuj się z nami