Mam i chwale Lexar Pro 133x, jakos wiecej ludzi dookola ma Lexara, choc przed zakupem sprawdzalem testy z SanDiskiem i wiekszej roznicy nie bylo. Kingston (mowie o pojemnosciach >1GB) zajmowal zdecydowanie gorsze miejsca. Co do wielkosci: zalezy od tego jak, czy jak duzo naraz robisz zdjecia, bo akurat dla mnie 1 wieksza karta to wygoda, nie chcialbym bawic sie w szukanie 2giej karty, wymiane itp. 2GB to juz standard. Zreszta w przyszlym roku pewnie na rynku beda karty mialy do 8 GB i wtedy kup 2ga![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami