Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: problem z D300

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luxius Zobacz posta
    Po co zakłądacie takie wątki? To wszystko jest w instrukcji - wystarczy przeczytac. Z każdą pierdołą teraz na forum? Co raz trudniej tu znależć coś ciekawego w tym dziale, forum zamienia się w poradnik dla leni. Nie ma tu po co zaglądac powoli. Szara masa.Ludzie trochę inwencji, trochę inteligencji, po co Wam takie aparaty jak byle pierdoły sa dla was wyzwaniem? Nie lepiej sobie małpkę jakąś kupić? Czym bardziej cyfrowa fotografia staje sie zaawansowana i popularna, tym bardziej robi sie prymitywna
    popieram

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    popieram
    z przykrością muszę stwierdzić to samo. Z dnia na dzień coraz bardziej.
    Niedługo podniosą się głosy, żeby stworzyć dział z instrukcjami obrazkowymi

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2005
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    34

    Domyślnie

    rozumiem, że nie każde zapytanie o pierdołę powinno się umieszczać na forum.
    podręczniki obsługi staram się czytać sumiennie.
    pomimo przestudiowania powyższego oraz po wciskaniu resetu z dwóch zielonych przycisków oraz wielu innych próbach zlikwidowania w opisie przesłony o wartości 1 - nie udało mi się tego zrobić, dlatego szukam pomocy na forum nikona, gdzie może ktoś spotkał się z podobnym problemem i rozwiązał go.
    dane aparatu nadal wyglądają tak: link
    dziękuję za pomoc
    ###

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chomicz Zobacz posta
    rozumiem, że nie każde zapytanie o pierdołę powinno się umieszczać na forum.
    podręczniki obsługi staram się czytać sumiennie.
    pomimo przestudiowania powyższego oraz po wciskaniu resetu z dwóch zielonych przycisków oraz wielu innych próbach zlikwidowania w opisie przesłony o wartości 1 - nie udało mi się tego zrobić, dlatego szukam pomocy na forum nikona, gdzie może ktoś spotkał się z podobnym problemem i rozwiązał go.
    dane aparatu nadal wyglądają tak: link
    dziękuję za pomoc
    a nie można było tak od razu?
    oszczędziłbyś nerwa kilku z nas. Niestety coraz częściej bywają sytuację, gdy ktoś pyta o rzeczy, które są wyjaśnione na pierwszych stronach instrukcji.
    A w konkretnej sytuacji proponuję Ci udać się do serwisu. Aparat jest prawdopodobnie na gwarancji, więc powinni poradzić. Jeżeli aparat działa normalnie a błąd jest tyko w danych EXIF to jest to błąd oprogramowania.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •