mam takie problem:
jakiś czas temu wszedłem w swoim D300 w USTAWIENIA/DANE OBIEKTYWU BEZ CPU,
tam coś pogrzebałem, poprzestawiałem i teraz, niezależnie od użytego obiektywu w danych EXIF zdjęcia mam prawidłowy użyty czas/ i wartość przesłony zawsze wynosi: F1
GDZIE MOŻNA TO ZRESETOWAĆ, ALBO PRZESTAWIĆ
dzięki za pomoc
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami