Uzywam juz od jakiegos czasu HD2 i jedyne czego moge sie czepic to za duza czulosc tej klawiatury. Jest oczywiscie programik ktory to zmienia. Zreszta jak ktos napisal to windows wiec zmian mozna wprowadzic znacznie wiecej. Jedni mowia ze win to problem, ja sobie chwale. Obsluga multimediow, pakietu office, oprogramowania umilajacego zycie, itd. Nie narzekam. Faktycznie bateria starcza na jeden dzien. Mozna dopkupic "grubsza - fizycznie" z wieksza pojemnoscia. Ja jestem zadowolony. Ps. Do mojej kieszeni sie miesci![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami