A ja nie byłem napoczątku zadowolony, a teraz jestem i to za***ście. Wczoraj w nocy wypatrzyłem przypadkiem kilka umarłych pikseli, dzisiaj rano szybkie mapowanie na Postępu 14 i jestem tym bardziej zadowolony. Po przejściach z kilkoma różnymi systemami wróciłem do Nikona i nie żałuję - D80 to wspaniała puszka - pozostaje tylko czekać na lepsze światło (wiosenne), aby móc ją w pełni wykorzystać.
Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem



Skontaktuj się z nami