O ile jest taka możliwość (niestety nie zawsze), staram się robić wnętrze w średnio ocienionym miejscu; co do cieni rzucanych przez mój błyskograf, to chyba nie pozostaje mi nic innego jak dokupić dodatkową lampę i potrenować świecenie z 2-punktówDziękuję wszystkim za uwagę.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami