Nie wiem czy było, ale znalazłem taką ciekawostkę.
www.featurefoto.yoyo.pl/?m=200903
Szukaj
Nie wiem czy było, ale znalazłem taką ciekawostkę.
www.featurefoto.yoyo.pl/?m=200903
Nikon DX
No z tym Heliosem 50mm F1.1 może być bardzo fajny tandem. Trzymam kciuki za powrót legendy !!! Pierwszy słowiański FF![]()
Pozdrawiam Tomasz
Data sugeruje, ze to turboelofejk czyt. wigilia primaaprilisowa.
No stałeczka faktycznie niezła F 1.1, ale zoom 15-80 ze światłem 2.4 też niczego sobie.
Ostatnio edytowane przez Czarny73 ; 27-02-2010 o 17:21
Nikon DX
Zdjęcie jakiegoś Canona ktoś przerobił i tyle. Ale z tym ekranem to ktoś przesadził :P.
o ktoś miał wenę ale brak zdolności graficznych. Swoja drogą jak można być takim beztalenciem?
wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna
15-80/2.4 na FF? To by pewnie mialo wielkosc 200/2...
forum.niekojarze.pl
no tak fakt ktoś mógł się bardziej postarać masakrując tego Canona
ale wiadomość pobudza wyobraźnie ale raczej tylko wyobraźnie![]()
Dla lamerów jak ulał. Patrząc na zdjęcie i zasłoniecie wydumanym ekranem podstawowych klawiszy skłania ku refleksji-fejk na niskim poziomie. Choć chciałoby się by była to prawda. Swóją drogą-znając fantazję przy kopiowaniu przez radzieckich konstruktorów-wszystko mogloby być możliwe.
Skontaktuj się z nami