Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Zenit Digital

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alonzo Zobacz posta
    Dla lamerów jak ulał. Patrząc na zdjęcie i zasłoniecie wydumanym ekranem podstawowych klawiszy skłania ku refleksji-fejk na niskim poziomie. Choć chciałoby się by była to prawda. Swóją drogą-znając fantazję przy kopiowaniu przez radzieckich konstruktorów-wszystko mogloby być możliwe.
    Dzisiaj to Chinczycy maja koszulke lidera w kopiowaniu. Moze niedlugo zobaczymy jakies chinskie FF - Conan D5
    forum.niekojarze.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Autor tego fake mógł się zdecydowane bardziej postarać. Pomijając foto to zoomy też jakieś takie bardziej cropowe są.

    No ale Chińczycy, CI to prędzej czy później wypuszczą na rynek jakiś nowy system. Pytanie tylko czy podrobią jakiś konkretny czy też pokusza się o miksa z kilku
    Canon & Pentax

  3. #13

    Domyślnie

    a chinole coś swojego mają? Przecież oni brutalnie bez pierniczenia kopiują jak się da mając w D wszystkich
    wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
    ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomitom Zobacz posta
    a chinole coś swojego mają? Przecież oni brutalnie bez pierniczenia kopiują jak się da mając w D wszystkich
    chińska porcelana jest chyba chińska, ale głowy nie dam
    Jarek

  5. #15

    Domyślnie

    a tam pewnie podpierniczyli japońcom
    wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
    ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Troche tu, troche tam...
    Posty
    117

    Domyślnie

    Mur mają. Lecz to inne czasy, inna filozofia była.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •