Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Zenit Digital

  1. #1

    Domyślnie Zenit Digital

    Nie wiem czy było, ale znalazłem taką ciekawostkę.

    www.featurefoto.yoyo.pl/?m=200903
    Nikon DX

  2. #2

    Domyślnie

    No z tym Heliosem 50mm F1.1 może być bardzo fajny tandem. Trzymam kciuki za powrót legendy !!! Pierwszy słowiański FF
    Pozdrawiam Tomasz

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Data sugeruje, ze to turboelofejk czyt. wigilia primaaprilisowa.

  4. #4

    Domyślnie

    No stałeczka faktycznie niezła F 1.1, ale zoom 15-80 ze światłem 2.4 też niczego sobie.
    Ostatnio edytowane przez Czarny73 ; 27-02-2010 o 17:21
    Nikon DX

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Data sugeruje, ze to turboelofejk czyt. wigilia primaaprilisowa.
    No tak, było by zbyt piękne, żeby było prawdziwe
    Nikon DX

  6. #6

    Domyślnie

    Zdjęcie jakiegoś Canona ktoś przerobił i tyle. Ale z tym ekranem to ktoś przesadził :P.

  7. #7

    Domyślnie

    o ktoś miał wenę ale brak zdolności graficznych. Swoja drogą jak można być takim beztalenciem?
    wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
    ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna

  8. #8

    Domyślnie

    15-80/2.4 na FF? To by pewnie mialo wielkosc 200/2...
    forum.niekojarze.pl

  9. #9

    Domyślnie

    no tak fakt ktoś mógł się bardziej postarać masakrując tego Canona

    ale wiadomość pobudza wyobraźnie ale raczej tylko wyobraźnie

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Troche tu, troche tam...
    Posty
    117

    Domyślnie

    Dla lamerów jak ulał. Patrząc na zdjęcie i zasłoniecie wydumanym ekranem podstawowych klawiszy skłania ku refleksji-fejk na niskim poziomie. Choć chciałoby się by była to prawda. Swóją drogą-znając fantazję przy kopiowaniu przez radzieckich konstruktorów-wszystko mogloby być możliwe.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •