Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Hotel Kormoran

  1. #1

    Domyślnie Hotel Kormoran

    Zawsze jest przynajmniej jeden w recepcji

    To wlasciwie kontynuacja poprzedniego watku
    Mam kadry bez tej niebieskiej poswiaty.Jednak to najbardziej mnie urzeklo.
    Jako ciekawostke dodam, ze za tydzien, dwa hotelik bedzie niemal caly pod woda badz jeszcze bardziej obnazy swoje piwnice.



    1.


  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawe zdjęcie, fajne tło. Usunąłbym tylko to coś z prawej strony na linii wody.

  3. #3

    Domyślnie

    To jest znakomite - kompozycja, swiatlo i dobrze odbrobiona praca domowa

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    To jest znakomite - kompozycja, swiatlo i dobrze odbrobiona praca domowa
    Racja Staralem sie

    Cytat Zamieszczone przez Martix Zobacz posta
    Ciekawe zdjęcie, fajne tło. Usunąłbym tylko to coś z prawej strony na linii wody.
    Masz racje. Staram sie zawsze pokazywac wszystko i nie ingerowac zbyt wiele stempelkiem. A ciecia kadru troche sie obawialem. No i zostalo. Ale racje masz

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    To jest znakomite - kompozycja, swiatlo i dobrze odbrobiona praca domowa
    O tak
    Ps:Ciekawe ile doba w tym hotelu kosztuje?
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  6. #6
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Masz oko.
    Choc tej niebieskosci w drzewach dla mnie nieco za duzo .

  7. #7

    Domyślnie

    brak pytan poza ochydna ramka
    Swietne.....i widze ze za tydzien dwa na lodki trza jechac

  8. #8

    Domyślnie

    Musze przyznać, że bardzo ciekawie się prezentują te skałki pozbawione wszechobecnej niebieskiej dominaty.
    Wydają się takie odrealnione.
    Powoduje to, że człowiek oglądający tą pracę ma dwa zasadnicze pytania:
    1. Albo zatargał tam tą kamienistą kupę, co wydaje się mało prawdopodobne ,
    2. Albo, co bardziej realne wydaje się, dobrze wypatrzony kadr i dobrze obrobione zdjęcie jest .
    Mi ta niebieskość bardzo pasuje, tylko zadaję sobie jedno, ale za to bardzo ważne pytanie: skąd ona tutaj jest ?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Musze przyznać, że bardzo ciekawie się prezentują te skałki pozbawione wszechobecnej niebieskiej dominaty.
    Wydają się takie odrealnione.
    Powoduje to, że człowiek oglądający tą pracę ma dwa zasadnicze pytania:
    1. Albo zatargał tam tą kamienistą kupę, co wydaje się mało prawdopodobne ,
    2. Albo, co bardziej realne wydaje się, dobrze wypatrzony kadr i dobrze obrobione zdjęcie jest .
    Mi ta niebieskość bardzo pasuje, tylko zadaję sobie jedno, ale za to bardzo ważne pytanie: skąd ona tutaj jest ?
    Z mojego teleobiektywu Nie czuc glebi jak sie domyslam. Skalka jest o wiele blizej niz sie wydaje. No i taki efekt

  10. #10

    Domyślnie

    Świetne jak dla mnie.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •