Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: Olympus EP1

  1. #1

    Domyślnie Olympus EP1

    Zakochałam się ostatnio w tym aparacie - Olympus EP1 Jest rewelacyjnie poręczny, designerski no i ma neizłe parametry.
    Martwi mnie jednak, że obiektywy do niego dedykwoane to póki co 17mm i 14-42...

    No chyba, że się mylę i coś umknęło mojej uwadze.
    Są szkła powyżej 55mm do tych Olków?

  2. #2

    Domyślnie

    zobacz -> http://optyczne.pl/index.html?produc...zukaj=Wyszukaj
    plus masa różnych szkieł dostępnych dzięki różnym przejściówkom.

  3. #3
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co wiem (widzialem zdjecia - http://www.flickr.com/photos/echodyn...7620795117795/), to mozna do niego przykrecic 45-200.

  4. #4

    Domyślnie

    Jest jeszcze 20/1.7 Panasonica.
    D750, F801, FM2n, 24/2.8D, 35/2D, 50/1.8 AF, 85/1.4D, 50/1.8AI
    Mamiya 6, 50/4, 75/3.5, 150/4.5

  5. #5

    Domyślnie

    Tu masz wszystko o m4/3
    http://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=70581

    Jak widać znajdą się też dłuższe ogniskowe
    Ostatnio edytowane przez 2Cresky ; 01-02-2010 o 14:26
    Pozdrawiam Tomasz

  6. #6

    Domyślnie

    O, fantastycznie... dzieki za link do optyczne.
    Z pewnością jesli już uzbieram sobie na tego Olka z winmaru to będę się martwiła obiektywami.
    Ale naprawde niesamowity jest ten aparat.
    geeez, ile bym dała, żeby go mieć.

  7. #7

    Domyślnie

    No, bajer - tylko strasznie drogi.
    Tutaj jest... podpis

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    No, bajer - tylko strasznie drogi.
    Jak to bajer
    Bez miłości nie da się żyć. Ja stawiałbym na tlen.

  9. #9

    Domyślnie

    u4/3 sprawdza sie fantastycznie jako podręczny aparat o niezłych możliwościach. Ja jednak wybrałem GF-1 z uwagi na kosmicznie lepszy autofocus. No i obowiązkowo szkiełko Panasa 20mm f/1.7!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiterM Zobacz posta
    u4/3 sprawdza sie fantastycznie jako podręczny aparat o niezłych możliwościach. Ja jednak wybrałem GF-1 z uwagi na kosmicznie lepszy autofocus. No i obowiązkowo szkiełko Panasa 20mm f/1.7!
    Ja zaś E-P2 ze względu na stabilizację i kosmicznie lepszy EVF. Jak widać dla każdego coś się znajdzie.

    Optyka najważniejsza dlatego polecam zainteresować się optyką manualną. Ze względu na małe gabaryty, wagę oraz wysoką jakość przede wszystkim obiektywami OM i bagnetu Leica M. Efekt nieosiągalny dla obecnej optyki systemowej m4/3.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez EuroLiberty ; 09-02-2010 o 14:25
    ...jestem arogancki, kłótliwy, zarozumiały oraz próżny... to tylko część moich zalet : )...

    ...życie, to podróż, nie cel...

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •