Szukaj
Miałem kilka dni w ręku i też się zakochałem![]()
Jak wygodne jest manualne ostrzenie na e-p1? Bo kusi, kusi....![]()
A są tu tacy co się mogą pochwalić posiadaniem E-P1(2)?
Jeżeli są to poprosimy sampelki,
Przymierzam się do czegoś takiego, nie zawsze chce mi się zabierać lustro.
foto, jazz & more .....
Oj, chciałabym sie pochwalić posiadaniem tego Olympusa, ale niestety, niestety... może kiedyś...
Może do zcasu aż uzbieram na EP1 ceny w winmarze poszybują w dół, oby. taka jest moja cicha nadzieja.
Winmar oszałamiających cen nie ma, na dodatek oprocentowane raty. Polecam EURO RTV AGD - porównywalnie, ale raty 30x0%. Zamawiasz przez internet, odbierasz w salonie. Mają ich całkiem sporo.
Najtaniej E-P1 mają w Fotojokerze - niecałe 2400 zł za korpus z obiektywem.
Bez miłości nie da się żyć. Ja stawiałbym na tlen.
Skontaktuj się z nami