Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Wątek: Olympus EP1

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Dalekie, blisko jeziora
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez EuroLiberty Zobacz posta
    Ja zaś E-P2 ze względu na stabilizację i kosmicznie lepszy EVF.
    A ja (prawie) S90, bo ani E-P1, ani E-P2, ani GF1 to nie jest "pocket camera"
    (a w ogóle to cena GF1/GH1 zabija, to nie jest aż takie dobro luksusowe...)
    Nie mam czasu...

  2. #2

    Domyślnie

    Miałem kilka dni w ręku i też się zakochałem

  3. #3

    Domyślnie

    Jak wygodne jest manualne ostrzenie na e-p1? Bo kusi, kusi....


  4. #4

    Domyślnie

    A są tu tacy co się mogą pochwalić posiadaniem E-P1(2)?

    Jeżeli są to poprosimy sampelki,

    Przymierzam się do czegoś takiego, nie zawsze chce mi się zabierać lustro.
    foto, jazz & more .....

  5. #5

    Domyślnie

    Oj, chciałabym sie pochwalić posiadaniem tego Olympusa, ale niestety, niestety... może kiedyś...
    Może do zcasu aż uzbieram na EP1 ceny w winmarze poszybują w dół, oby. taka jest moja cicha nadzieja.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez para_wodna Zobacz posta
    Oj, chciałabym sie pochwalić posiadaniem tego Olympusa, ale niestety, niestety... może kiedyś...
    Może do zcasu aż uzbieram na EP1 ceny w winmarze poszybują w dół, oby. taka jest moja cicha nadzieja.
    Winmar oszałamiających cen nie ma, na dodatek oprocentowane raty. Polecam EURO RTV AGD - porównywalnie, ale raty 30x0%. Zamawiasz przez internet, odbierasz w salonie. Mają ich całkiem sporo.
    Najtaniej E-P1 mają w Fotojokerze - niecałe 2400 zł za korpus z obiektywem.
    Bez miłości nie da się żyć. Ja stawiałbym na tlen.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yaro Zobacz posta
    A są tu tacy co się mogą pochwalić posiadaniem E-P1(2)?

    Jeżeli są to poprosimy sampelki,

    Przymierzam się do czegoś takiego, nie zawsze chce mi się zabierać lustro.
    Użyj google.
    ...jestem arogancki, kłótliwy, zarozumiały oraz próżny... to tylko część moich zalet : )...

    ...życie, to podróż, nie cel...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez EuroLiberty Zobacz posta
    Użyj google.

    Zadałem pytanie, "czy tu, na tym forum, jest użytkownik"
    foto, jazz & more .....

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yaro Zobacz posta
    Zadałem pytanie, "czy tu, na tym forum, jest użytkownik"
    I otrzymałeś całą masę odpowiedzi z samplami. Jakby jednak Ci nie wystarczyły, to odwiedź flickr'a
    ...jestem arogancki, kłótliwy, zarozumiały oraz próżny... to tylko część moich zalet : )...

    ...życie, to podróż, nie cel...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez EuroLiberty Zobacz posta
    I otrzymałeś całą masę odpowiedzi z samplami. Jakby jednak Ci nie wystarczyły, to odwiedź flickr'a
    flickr'a lookam
    foto, jazz & more .....

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •