Fajne w odbiorze... takie miekkie.
Gdybym to ja popelnil taka fote...bylbym w siodmym niebie, no ale od Ciebie mistrzu... chcialoby by sie... no wlasnie... chyba to zbytnie rozpasanie apetytu na perfekcje.
All ma troszke racji co do drzewa/motywu...ale coz..... takie bylo.
Pozdrawiam, Paweł
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami