Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Samotnie....

  1. #11

    Domyślnie

    Fajne w odbiorze... takie miekkie.
    Gdybym to ja popelnil taka fote...bylbym w siodmym niebie, no ale od Ciebie mistrzu... chcialoby by sie... no wlasnie... chyba to zbytnie rozpasanie apetytu na perfekcje.
    All ma troszke racji co do drzewa/motywu...ale coz..... takie bylo.

    Pozdrawiam, Paweł

  2. #12
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Dla mnie wszystko pieknie gra i spiewa (poza ostrzeniem na niebie).

  3. #13

    Domyślnie

    Za Andrzejem.Taki kadr byłby lepszy
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  4. #14

    Domyślnie

    Podoba mi się to zdjęcie, tylko nie wiem czy ta biała ramka jest dobrym wyborem (troche zlewa się ze śniegiem).

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Podoba mi się to zdjęcie, tylko nie wiem czy ta biała ramka jest dobrym wyborem (troche zlewa się ze śniegiem).
    e to trochę taka zabawa była mocno wyciągane niebo, samotne drzewo, z długiej ogniskowej

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hedone Zobacz posta
    Nie jest zle, ale stac Cie na lepsze prace
    Naprawde? To pokaz jakie? Jak wyobrazasz sobie lepsze prace? Ocen to co widzisz!!! Albo pokaz lepsze. Bede czekal!!!

  8. #18

    Domyślnie

    A moja ocena to taka, ze jest bardzo dobrze. Do smutnego drzewa pasuje to niebo. Moze delikatnie zamknalbym dol fotki winietka, aby stworzyc wiecej klimatu gory foty

  9. #19

    Domyślnie

    Przyjemny widok, jednak liczylbym "na cos wiecej" w Twoim wykonaniu
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  10. #20

    Domyślnie

    Podoba mi sie niebo na tej fotografi, ale co do samego kadru to niestety jestem na nie.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •