Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Przed zachodem...

    Ciekaw jestem czy udało mi się chociaż w części pokazać, przekazać nastrój chwili? jestem ciekaw co sądzicie


    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  2. #2

    Domyślnie

    slonko wyszlo jak przepalony nalesnik

  3. #3

    Domyślnie

    Chociaż F 29, ale juz wiem, że przez chmury sie nie da
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  4. #4

    Domyślnie

    Mich77 trafnie to określił ..

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ART69 Zobacz posta
    Chociaż F 29, ale juz wiem, że przez chmury sie nie da
    da się ale musisz szkło ustawiać pod odpowiednim kątem do słońca, nie umieszczaj go na obrzeżach szkła

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    da się ale musisz szkło ustawiać pod odpowiednim kątem do słońca, nie umieszczaj go na obrzeżach szkła
    A to ciekawe, czyli bardziej centralnie i powinno sie udać? muszę spróbować, dzięki
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ART69 Zobacz posta
    A to ciekawe, czyli bardziej centralnie i powinno sie udać? muszę spróbować, dzięki
    nie zawsze tak się da ja ostatnio trafiłem na takie słońce (wątek z rafinerią ) ze pomimo przymknięcia szkła do F16 a to jest dużo dla mojego szkła ( mam takie kadry z tym motywem z F20 ) nie mogłem uzyskać gwiazdki - trzeba eksperymentować

  8. #8

    Domyślnie

    Kolorystykę nieba miałeś piękną .
    Może masz kadry bez słoneczka (w tym wypadku niestety nie wyszło ).
    A co to strzałów w słońce, to słuchaj harba, daje mądre rady .

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Kolorystykę nieba miałeś piękną .
    Może masz kadry bez słoneczka (w tym wypadku niestety nie wyszło ).
    A co to strzałów w słońce, to słuchaj harba, daje mądre rady .
    To ja już wiem od dawna
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •