Szukaj
slonko wyszlo jak przepalony nalesnik![]()
Chociaż F 29, ale juz wiem, że przez chmury sie nie da![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Mich77 trafnie to określił ..![]()
Kolorystykę nieba miałeś piękną.
Może masz kadry bez słoneczka (w tym wypadku niestety nie wyszło).
A co to strzałów w słońce, to słuchaj harba, daje mądre rady.
Skontaktuj się z nami