Close

Strona 61 z 109 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #601

    Domyślnie

    Bardzo Miły Pan, to podmieniony nick, żeby nie ujawnić prawdziwego kupującego:P
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  2. #602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Le Sir Zobacz posta
    woytec60 uwierz Całą akcję przeprowadzili moi znajomi
    Oczywiście "Bardzo Miły Pan Co Kupił Charliego" nazywał się nieco inaczej, ale nie o to tu chodzi
    Oczywiście.
    Trudno mi jednak uwierzyć, ze ktoś najpierw wylicytował kukłę z gazety za 300 złotych a potem wdał się durną utarczkę, ze świetnie się bawiącymi całym zajściem chłopakami
    No ale są różne typy...
    pozdrawiam, Wojtek

  3. #603

    Domyślnie

    co do charliego to bardzo dobrze, że koledzy nie popuścili i nie odwołali oferty miłego pana... nie ma nic gorszego na allegro jak ludzie, którzy licytują dla żartów(zresztą całe allegro traktują jak plac zabaw) a potem odwołują oferty. brawo

  4. #604

    Domyślnie

    A moim zdaniem studenciaki-cwaniaki zaprezentowali sie jak typowy (*@#$%^&**#@!%#%&^$&@%@^%#@%@*#@*(#(@#&@(*#^@^#%@^ ) i tak bym ich określił. A Pan co kupil jednorozca zamiast prosic cwela o wycofanie aukcji powinien zrobic to odgornie z allegro. Da sie, bo mialem podobny przypadek, gdy z mojego konta ktos zalicytowal auta z TURBO za 1 mln zł.
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  5. #605

    Domyślnie

    Redskull wg mnie trzeba rozgraniczyć 2 sytuacje:
    1-gdy ktoś włamuje się tobie na konto i z niego dokonuje zakupów - oczywiście to nie podlega dyskusji i wiadomym jest, że aukcję powinno się odwołać, jeśli dotyczyłoby to tego przypadku to studenci zachowaliby się jak #@#$^@^
    2-gdy ktoś ma niezły ubaw, licytuje różne rzeczy "dla jaj", daje największe oferty a potem nie płaci/wycofuje się, wtedy wystawiający traci opłaty za wystawienie aukcji jak i również zainteresowanych/obserwujących, itp. Pomijając fakt, że akurat aukcja sama w sobie jest żartem, przynajmniej wg mnie.

  6. #606

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slkr Zobacz posta
    Redskull wg mnie trzeba rozgraniczyć 2 sytuacje:
    1-gdy ktoś włamuje się tobie na konto i z niego dokonuje zakupów - oczywiście to nie podlega dyskusji i wiadomym jest, że aukcję powinno się odwołać, jeśli dotyczyłoby to tego przypadku to studenci zachowaliby się jak #@#$^@^
    2-gdy ktoś ma niezły ubaw, licytuje różne rzeczy "dla jaj", daje największe oferty a potem nie płaci/wycofuje się, wtedy wystawiający traci opłaty za wystawienie aukcji jak i również zainteresowanych/obserwujących, itp. Pomijając fakt, że akurat aukcja sama w sobie jest żartem, przynajmniej wg mnie.
    Przeciez kupujący tłumaczył się własnie wtargnięciam na konto, wiec tylko bezczelnosc i zachlannosc pseudoprawnikow zaognila sytuacje. To ze gosc wyskoczyl z formulka z wikipedii, to tez jakas komedia, ale tak sie takich spraw nie zalatwia
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  7. #607

    Domyślnie

    i jeśli faktycznie za kupującego się ktoś podszył to tak jak mówiłem, zachowali się beznadziejnie, ale moim zdaniem z rozmowy to nie wynika, gdyż:
    -gościu zaczął mówić, że ktoś za niego zalicytował dopiero gdy dostał linka z punktem regulaminu allegro, że bez ważnego powodu sprzedający nie musi wycofać aukcji
    -jeśli ktoś za niego by zalicytował to w pierwszej wiadomości nie napisałby "proszę wycofać moją ofertę-pomyłka" tylko myślę, że osoba której włamano się na konto wyjaśniła by całą sytuację od razu
    -jeśli nie byłoby w tym jego winy i byłby tego świadomy to raczej nie wpłaciłby pieniędzy
    -zwróciłby się do allegro o wycofanie jego oferty i o pomoc, skoro tego nie zrobił śmiem twierdzić, że taki fakt nie zaistniał.
    Jednak każdy inaczej może zinterpretować tą rozmowę i fakty, ja zinterpretowałem tak, ty inaczej. Nie ma o co walczyć i tak już się mały OT zrobił
    Pozdrawiam

  8. #608

    Domyślnie

    Generalnie palenia nie polecam ale jeżeli jest ktoś kto lubi i ma trochę grosza to niech rzuci okiem na to

    http://www.allegro.pl/item895637122_...ne_z_1981.html

  9. #609

    Domyślnie

    oj skarbusy sie do niego przyczepia

    jak moze handlowac petami ktore nie maja banderoli????

    paka dla niego murowana

  10. #610

    Domyślnie

    Wiecie co można założyć na Canona? Ja się dziś dowiedziałem ze zdjęcia:
    http://allegro.pl/item904024401_cano..._stanie_1.html


    --
    A tutaj aparat Kanon: http://allegro.pl/item897728361_aparat_kanon.html

    Ciekawe kiedy na allegro pojawią się aparaty Nicon
    Ostatnio edytowane przez KaeF ; 01-02-2010 o 18:25
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

Strona 61 z 109 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •