Szukaj
Dajesz czadu...dla mnie bomba...!![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Dobrałeś się im do piórek i nie odpuszczasz, wcale się nie dziwie.
Świetne zdjęcia.
Pozdrawiam Zbyszek
D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
Sony HDR SR 11
kopeniek, nic nowego nie dodam, super
Bardzo super wybieram 6
D700 + N 70-200 F2,8 VR + S 28-70 F2,8 EX + N 70-300 + MC-36 + SB-600 + N 300 F4 + MANFROTTO 055XPROP + GŁ 488RC4 +TC-1,7EII+LOWEPRO 190
7 za nietypowe tło.
| D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
Pozdrawiam Mateusz Cofta
piękne zdjęcia![]()
Dla mnie 7 najfajniejsza, reszta też niczego sobie!
Z8 + różne klamoty
Skontaktuj się z nami