Fajne spotkanie i dobre foty.Masz tam ciekawy teren,u mnie jest podobnie ale jak na razie myszaki mnie ignorują.
Pozdrawiam
Szukaj
Fajne spotkanie i dobre foty.Masz tam ciekawy teren,u mnie jest podobnie ale jak na razie myszaki mnie ignorują.
Pozdrawiam
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Skontaktuj się z nami