Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Wątek: Anna

  1. #31

    Domyślnie

    Widze ze nie bardzo wiesz co z tym AF-ON
    D300s + MB-D10, N 18-70mm, N 70-300 VR, N 50mm 1.4 ,N 105 f2.8G,N 24-70, N 10.5 f2.8, N 14mm f2.8, N 70-200 f2.8 VRII, N 24-70 f2.8, N35mm f1.8, Sb 600, Sb900 x 2, TC 20E III,

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goralikus Zobacz posta
    Widze ze nie bardzo wiesz co z tym AF-ON
    To raczej Ty nie wiesz, wszystko zależy jak ustawisz w menu, jest kilka opcji do ustawienia:
    - blokuje AF
    - zapamiętuje ekspozycje
    - oba powyższe na raz
    - jeszcze coś tam chyba było ale nie pamiętam
    Zajrzyj do instrukcji tam jest to wyjaśnione
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LordRamzes Zobacz posta
    Litości nie używaj ogniskowej poniżej 70 bo "krzywdzisz" tylko Modelkę ( duży nos itd )
    powaznie ??...... no chyba sobie zartujesz...

    do autora zdjec... dziekuej slicznie za uznanie... ja nadal jestem malutki...
    a Remik to wogole szczyt marzen... ciesze sie ze zestawiles mnie z takim imieniem...

    jesli chcesz podeslij mi najlepsze zdjecie w rawie na [email protected]



    wesolych swiat...

    jeszcze raz dziekuje
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  4. #34

    Domyślnie

    no poważnie poważnie
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  5. #35

    Domyślnie

    to musze ci widze pokazac pare portretow zrobonych 50-tka
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  6. #36

    Domyślnie

    nie musisz sam mam parę z 50' ale to jednak nie to , i po pewnym czasie każdy się o tym przekonuje niestety.....
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  7. #37

    Domyślnie

    Szału nie ma, a porównując z Hanim czy Remikiem jak chciałeś to już w ogóle.. Ale nie załamuj się. Porównując się do asów każdy wypada słabo.
    1 zdecydowanie za ciasno
    2 gdzie jest ostrość ??
    3 biust fajna rzecz, ale w portrecie przyjęło się ostrzyć na oczy... Dodatkowo mnie razi BW
    4 twarz zmasakrowana kolorem pomarańczowym
    5 jak dla mnie najbardziej się broni. Ostro gdzie być powinno i bokeh ok. Tylko kadr bym przyciął od dołu..
    6 sam nie wiem co o niej myśleć, ale do mnie po prostu nie trafia.

    Na wszystkich natomiast płaskie, nieciekawe światło i brak emocji.. Widać sztuczność, "pozowanie" uśmiechu... Myślę, że lekkie muśnięcie lampą pod odpowiednim kątem dodało by zdjęciom dramaturgii.

    Ćwicz. Być może następnym setem nas wszystkich zagniesz

    Cytat Zamieszczone przez LordRamzes Zobacz posta
    Litości nie używaj ogniskowej poniżej 70 bo "krzywdzisz" tylko Modelkę ( duży nos itd )
    No to masz tu lekturke na wieczór między wigilią a pasterką.... http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=42405
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta


    No to masz tu lekturke na wieczór między wigilią a pasterką.... http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=42405
    trochę się też już naczytałem i wszyscy są zgodni ,że dla portretu to jednak w okolicach 85 w górę oczywiście , na prawdę z czasem stwierdzisz ,że miałem racje , sam kurczowo na początku trzymałem się 50' jednak to się z czasem zmieniło ....
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LordRamzes Zobacz posta
    nie musisz sam mam parę z 50' ale to jednak nie to , i po pewnym czasie każdy się o tym przekonuje niestety.....

    i nadal sie z toba nie zgodze .. ja nadal z checia uzywam 50' i wcale sie nie przekonalem ze to nie to...
    mozna robic swietne portrety uzywajac tylko 50mm....
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LordRamzes Zobacz posta
    trochę się też już naczytałem i wszyscy są zgodni ,że dla portretu to jednak w okolicach 85
    Na FX
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •