Widze ze nie bardzo wiesz co z tym AF-ON
Szukaj
Widze ze nie bardzo wiesz co z tym AF-ON
D300s + MB-D10, N 18-70mm, N 70-300 VR, N 50mm 1.4 ,N 105 f2.8G,N 24-70, N 10.5 f2.8, N 14mm f2.8, N 70-200 f2.8 VRII, N 24-70 f2.8, N35mm f1.8, Sb 600, Sb900 x 2, TC 20E III,
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
powaznie ??...... no chyba sobie zartujesz...
do autora zdjec... dziekuej slicznie za uznanie... ja nadal jestem malutki...
a Remik to wogole szczyt marzen... ciesze sie ze zestawiles mnie z takim imieniem...
jesli chcesz podeslij mi najlepsze zdjecie w rawie na [email protected]
wesolych swiat...
jeszcze raz dziekuje
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
no poważnie poważnie![]()
to musze ci widze pokazac pare portretow zrobonych 50-tka
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
nie musisz sam mam parę z 50' ale to jednak nie to, i po pewnym czasie każdy się o tym przekonuje niestety.....
Szału nie ma, a porównując z Hanim czy Remikiem jak chciałeś to już w ogóle.. Ale nie załamuj się. Porównując się do asów każdy wypada słabo.
1 zdecydowanie za ciasno
2 gdzie jest ostrość ??
3 biust fajna rzecz, ale w portrecie przyjęło się ostrzyć na oczy... Dodatkowo mnie razi BW
4 twarz zmasakrowana kolorem pomarańczowym
5 jak dla mnie najbardziej się broni. Ostro gdzie być powinno i bokeh ok. Tylko kadr bym przyciął od dołu..
6 sam nie wiem co o niej myśleć, ale do mnie po prostu nie trafia.
Na wszystkich natomiast płaskie, nieciekawe światło i brak emocji.. Widać sztuczność, "pozowanie" uśmiechu... Myślę, że lekkie muśnięcie lampą pod odpowiednim kątem dodało by zdjęciom dramaturgii.
Ćwicz. Być może następnym setem nas wszystkich zagniesz
No to masz tu lekturke na wieczór między wigilią a pasterką.... http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=42405
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
Skontaktuj się z nami