Close

Strona 52 z 109 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #511

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziadu Zobacz posta
    http://allegro.pl/item842671584_dfi_...za_939_oc.html

    Aukcja sama w sobie może niezbyt ciekawa, choć cena "Kup teraz" za tak "popsutą" płytę moim zdaniem wygórowana.

    Uwagę moją zwrócił natomiast ostatni obrazek. To chyba pulpit z aktywnymi widgetami
    Oj, teraz dopiero zauważyłem, że to nie pulpit tylko przeglądarka. Ale zastanawia sam cel robienia screenów z takim tłem. Czy to dodaje im animuszu?

  2. #512

    Domyślnie

    Ciekawe, co na to Anita?
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  3. #513
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megazordon Zobacz posta
    Ciekawe, co na to Anita?
    Aaaa, ta Anita z GG...
    Myślałem, że poznałes którąś z "modelek" po jakimś szczególe
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  4. #514
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    to tu, to tam ale z Dolnego Śląska :]
    Posty
    103

    Domyślnie

    >>> UWAGA NA FAKE !!! <<<

    Może "perła" cenowa ale w negatywnym sensie...


    Znajomy kupował pamięci na tej aukcji:
    http://www.allegro.pl/item850651736_...m_bcm_bcm.html
    http://www.allegro.pl/item843184948_...m_bcm_bcm.html

    Karty Sandisk EXTREME IV i porównał parametry do takiej samej karty, którą kupił wcześniej w sklepie.
    Okazja cenowa sprawiła, że zaryzykował

    Bardzo szybko zrobił test na prędkość i oto wyniki:

    TEST:1

    TEST:2

    TEST ORYGINALNEJ KARTY:

    Tak więc czasami warto przemyśleć takie "okazje"!
    Polecam również lekturę: KLICK!

  5. #515

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frostic Zobacz posta
    Myślałem, że poznałes którąś z "modelek" po jakimś szczególe
    Dżentelmeni o takich sprawach nie mówią
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  6. #516

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item845715559_..._wszystko.html - zobaczcie do czego pasuje. Wejdzie w nią nawet nikon D5

  7. #517

    Domyślnie

    Nikkorkami wysypało: http://www.allegro.pl/show_user_auct...rom=&price_to=
    Dwie sztuki 180/2.8, dwie sztuki 20-35/2.8, 80-200 AF-S, Sigma 14/2.8...
    pozdrawiam, Wojtek

  8. #518

    Domyślnie

    tylko skąd u tej "pani" nagle tyle szkieł ??
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #519

    Domyślnie

    Ech, mogłaby mieć 105/2.5
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  10. #520

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    tylko skąd u tej "pani" nagle tyle szkieł ??
    Może ta pani na Mikołaja dostała tyle "nietrafionych" prezentów?

Strona 52 z 109 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •