Szukaj
Ciekawe, co na to Anita?
The pięćdziesiąt
Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.
>>> UWAGA NA FAKE !!! <<<
Może "perła" cenowa ale w negatywnym sensie...
Znajomy kupował pamięci na tej aukcji:
http://www.allegro.pl/item850651736_...m_bcm_bcm.html
http://www.allegro.pl/item843184948_...m_bcm_bcm.html
Karty Sandisk EXTREME IV i porównał parametry do takiej samej karty, którą kupił wcześniej w sklepie.
Okazja cenowa sprawiła, że zaryzykował
Bardzo szybko zrobił test na prędkość i oto wyniki:
TEST:1
TEST:2
TEST ORYGINALNEJ KARTY:
Tak więc czasami warto przemyśleć takie "okazje"!
Polecam również lekturę: KLICK!
http://www.allegro.pl/item845715559_..._wszystko.html - zobaczcie do czego pasuje. Wejdzie w nią nawet nikon D5![]()
Nikkorkami wysypało: http://www.allegro.pl/show_user_auct...rom=&price_to=
Dwie sztuki 180/2.8, dwie sztuki 20-35/2.8, 80-200 AF-S, Sigma 14/2.8...
pozdrawiam, Wojtek
tylko skąd u tej "pani" nagle tyle szkieł ??
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
Ech, mogłaby mieć 105/2.5
The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.
Skontaktuj się z nami