A ja chciałbym wiedzieć, jak się wkleja zdjęcia artystycznie![]()
Szukaj
A ja chciałbym wiedzieć, jak się wkleja zdjęcia artystycznie![]()
o kurcze, ten watek jest mega dobry![]()
może nie Allegro ale firma "po sąsiedzku" z bannera, czyli INFOTO:
http://www.infoto.pl/pl/Products/880..._g_ed_dx/Show/
Kiedy NIKKOR AF-S 18-55 f/3.5-5.6 G ED DX stał się klasykiem?
No skoro kosztuje 1 520,00 zł to chyba już jest![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Coś dla Ekoneta:
http://allegro.pl/item850583909_klam..._warszawa.html
D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW
"Warszawa ul. Nowy Zjazd 1a." to nie jest adres kliniki stomatologicznej? Ktoś nie chciał do dentysty i go siłą doprowadzili? A klamka została.
http://allegro.pl/item842671584_dfi_...za_939_oc.html
Aukcja sama w sobie może niezbyt ciekawa, choć cena "Kup teraz" za tak "popsutą" płytę moim zdaniem wygórowana.
Uwagę moją zwrócił natomiast ostatni obrazek. To chyba pulpit z aktywnymi widgetami![]()
Skontaktuj się z nami